Zdrowe zęby. Zdrowy organizm.

Uśmiechnij się z nami!

— Gabinet Stomatologiczny Barbary Rybarczyk

Gabinet usytuowany jest na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Ze względu na specjalizację w leczeniu dysfunkcji narządu żucia cieszymy sięrównież popularnością wśród pacjentów spoza Bydgoszczy.  

— Nasza Misja —

Naszą misją jest niesienie odpowiedzialnej i możliwie jak najbardziej bezbolesnej pomocy stomatologicznej, czyniąc to w pełni pogody ducha oraz zaangażowania dla każdego pacjenta.

— Dlaczego Nasz Gabinet? —

Najlepiej aby wypowiedzieli się nasi stali pacjenci, dlatego poniżej zawarte są opinie zebrane w ostatnio przeprowadzonej ankiecie:

 • Uprzejme i indywidualne podejście do każdego pacjenta.
 • Profesjonalne usługi, jasno przedstawione i wycenione aby podjąć świadomą decyzję o leczeniu.
 • Gwarantowana prywatność.
 • Oferta leczenia dysfunkcji narządów żucia, protetyka oraz stomatologia estetyczna w jednym gabinecie.
 • Możliwość płatności kartą.
 • Dogodna lokalizacja gabinetu z łatwym dojazdem komunikacją miejską i miejscem parkingowym.

— Poznaj Stomatolog Barbarę Rybarczyk —

Od blisko 25 lat z zamiłowaniem pomagam swoim pacjentom w zachowaniu zdrowych i promiennych  uśmiechów.

Od czasów studiów na mile wspomnianej Akademii Medycznej w Gdańsku, regularnie poszerzam swoją wiedzę na sympozjach oraz szkoleniach indywidualnych, w szczególności poświęconych stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu dysfunkcji narządów żucia (jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia).

Od 2005 roku, kiedy to zakończyłam wieloletnią pracę w wiodących klinikach stomatologicznych w Bydgoszczy, prowadzę własny gabinet dentystyczny w Fordonie. Wsparcia udziela mi asystentka Justyna Jagodzińska.

Chcąc oferować wysoką jakość usług, współpracuję z wieloma lokalnie cenionymi specjalistami w swoich dziedzinach. Wszyscy wykonujemy naszą pracę, w taki sposób, jakiego sami byśmy oczekiwali.

Ciekawią Ciebie opinie naszych pacjentów?

 • Miła, sympatyczna, bardzo kompetentna. Kulturalna i życzliwa. Wykazuje wielkie zaangażowanie w swoją pracę i ratuje każdy nawet beznadziejny przypadek.

  Pan Ali
 • Miła, sympatyczna, bardzo kompetentna. Profesjonalistka. Rozsądne ceny.

  Pan Adam
 • Polecam serdecznie wszystkim Panią doktor Rybarczyk. Podjęła się trudnego wyzwania, skorygowała mój krzywy zgryz, wymodelowała ładnie każdy ząb. Widać zaangażowanie, fachowość, ludzkie podejście do pacjenta. Przywróciła mi ładny uśmiech i zadowolenie.

  Pani Agnieszka
 • Bardzo miła, kompetentna osoba. Chodziłam do wielu stomatologów, a ona jako jedyna podjęła temat mojego zgryzu, chociaż tym zajmuje sie ortodonta. Polecam!

  Pani Magda
 • Uważam, że Pani Barbara podchodzi do pacjenta z wielkim profesjonalizmem. Miła kobieta, deliktnie obchodzi sie z pacjentem. Doskonale potrafi słuchać, a co sie z tym wiąże wczuwa sie w problemy pacjenta.

  Pan Marek
Zadaj Nam Pytanie…

Wyślij do nas wiadomość z zapytaniem. Odpiszemy w ciągu 48 godzin. Dziękujemy.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search