Zdrowe zęby. Zdrowy organizm.

Uśmiechnij się z nami!

— Gabinet Stomatologiczny Barbary Rybarczyk  – Stomatolog Bydgoszcz Czyżkówko —

Gabinet Stomatologiczny Barbary Rybarczyk przez wiele lat był usytuowany na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Natomiast od Maja 2019 roku został przeniesiony na osiedle Czyżkówko.

Ze względu na wyjątkową w skali regionu specjalizację w leczeniu dysfunkcji narządów żucia nasi pacjenci pochodzą tak z okolic Fordonu i Czyżkówko jak i z miejscowości spoza Bydgoszczy.

— Nasza Misja —

Naszą misją jest niesienie odpowiedzialnej i możliwie jak najbardziej bezbolesnej pomocy stomatologicznej, czyniąc to w pełni pogody ducha oraz zaangażowania dla każdego pacjenta.

— Dlaczego Nasz Gabinet? —

Najlepiej aby wypowiedzieli się nasi stali pacjenci, dlatego poniżej zawarte są opinie zebrane w ostatnio przeprowadzonej ankiecie:

 • Jesteśmy jednym z najbardziej docenianych gabinetów w Bydgoszczy, o czym świadczą liczne, pozytywne recenzje w internecie.
 • Ponieważ jesteśmy małym gabinetem indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta.
 • Profesjonalne usługi, są jasno przedstawione i wycenione abyś mógł podjąć świadomą decyzję o leczeniu.
 • Gwarantujemy Tobie prywatność.
 • Jedni z pierwszych i niewielu w Bydgoszczy jednocześnie oferujemy kompleksowe leczenie dysfunkcji narządów żucia, kompleksowo z protetyką oraz stomatologią estetyczną.
 • Oferujemy możliwość płatności kartą.
 • Dogodna lokalizacja gabinetu z łatwym dojazdem komunikacją miejską oraz miejscem parkingowym.

— Poznaj Stomatolog Barbarę Rybarczyk —

Od 25 lat z zamiłowaniem pomagam swoim pacjentom w zachowaniu zdrowych i promiennych uśmiechów.

Od czasów studiów na mile wspomnianej Akademii Medycznej w Gdańsku, regularnie poszerzam swoją wiedzę na sympozjach oraz szkoleniach indywidualnych, w szczególności poświęconych stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu dysfunkcji narządów żucia (jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia).

Od 2005 roku, kiedy to zakończyłam wieloletnią pracę w wiodących klinikach stomatologicznych w Bydgoszczy, prowadzę własny gabinet dentystyczny. Wsparcia udziela mi asystentka Justyna Jagodzińska oraz Izabela Marenda-Lewandowska. Jako higienistka pracuje z nami Agnieszka Tabor.

Chcąc oferować wysoką jakość usług, współpracuję z wieloma lokalnie cenionymi specjalistami w swoich dziedzinach. Wszyscy wykonujemy naszą pracę, w taki sposób, jakiego sami byśmy oczekiwali.

Ciekawią Ciebie opinie naszych pacjentów?

 • Miła, sympatyczna, bardzo kompetentna. Kulturalna i życzliwa. Wykazuje wielkie zaangażowanie w swoją pracę i ratuje każdy nawet beznadziejny przypadek.

  Pan Ali
 • Miła, sympatyczna, bardzo kompetentna. Profesjonalistka. Rozsądne ceny.

  Pan Adam
 • Polecam serdecznie wszystkim Panią doktor Rybarczyk. Podjęła się trudnego wyzwania, skorygowała mój krzywy zgryz, wymodelowała ładnie każdy ząb. Widać zaangażowanie, fachowość, ludzkie podejście do pacjenta. Przywróciła mi ładny uśmiech i zadowolenie.

  Pani Agnieszka
 • Bardzo miła, kompetentna osoba. Chodziłam do wielu stomatologów, a ona jako jedyna podjęła temat mojego zgryzu, chociaż tym zajmuje sie ortodonta. Polecam!

  Pani Magda
 • Uważam, że Pani Barbara podchodzi do pacjenta z wielkim profesjonalizmem. Miła kobieta, deliktnie obchodzi sie z pacjentem. Doskonale potrafi słuchać, a co sie z tym wiąże wczuwa sie w problemy pacjenta.

  Pan Marek
 • Gorąco polecam stomatolog Rybarczyk i dziękuję, że mój zły zgryz już się poprawia.

  Pan Sebastian
Zadaj Nam Pytanie…

Wyślij do nas wiadomość z zapytaniem. Odpiszemy w ciągu 48 godzin. Dziękujemy.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search